فصد خون غرب تهران
سئو
برزگران/a>
تبلیغات
طراحی سایت
خشکشویی
تاریخ امروزسه شنبه , ۱۲ مهر ۱۴۰۱

+samsung note10 & note10

سامسونگ، ۰۰:۳۰ بامداد (به‌وقت تهران) روز پنجشنبه ۱۷ مرداد گلکسی نوت ۱۰ (Galaxy Note 10) را طی مراسمی در نیویورک به‌طوررسمی رونمایی خواهد کرد. تاکنون شایعات و اخبار درزکرده‌ی زیادی حول جدیدترین فبلت این شرکت کره‌ای منتشر شده است. از اولین شایعات درباره‌ی نداشتن دکمه‌ی سخت‌افزاری گرفته تا اخبار غیررسمی جدید درباره‌ی دو گوشی با دو اندازه‌ی متفاوت، همگی فقط اشتیاق کاربران را برای دیدن پرچم‌دار جدید سامسونگ بیشتر کرد.

پیش از شروع مراسم رسمی که تنها یک روز تا آن باقی مانده و معرفی رسمی محصول جدید سامسونگ (نوت ۱۰ و نوت ۱۰ پلاس)، مروری اجمالی به ویژگی‌های محصولات جدید می‌‌اندازیم. آنچه که در ادامه می‌آید تنها شایعات، تصاویر و اخبار غیررسمی هستند که درباره‌ی پرچم‌دار جدید سامسونگ در سایت‌ها منتشر شده است.

تابه‌اینجا، سال ۲۰۱۹ سال خوبی برای گوشی‌های هوشمند سامسونگ بوده است. صرف‌نظر از اتفاقاتی که برای گلکسی فولد رقم خورد، غول فناوری کره‌ای امسال مدل‌های مختلف گلکسی اس ۱۰ را به‌همراه گلکسی A50 روانه‌ی بازار کرد. اما هنوز زمانی زیادی تا پایان سال باقی مانده است و حالا سامسونگ خود را برای معرفی نوت ۱۰ آماده می‌کند.

شاید خانواده‌ی گلکسی نوت سامسونگ نتوانسته باشد موفقیتی درحدو‌اندازه‌های سری گلکسی S برای این شرکت به‌همراه داشته باشد؛ اما معرفی هرکدام از مدل‌های نوت نیز موجی درمیان کاربران به راه می‌انداخت. سامسونگ در ساخت این نوع از محصولات خود، علاو‌براینکه ویژگی‌ها و ابزارهای بهره‌وری را به‌یک‌اندازه در اختیار مصرف‌کنندگان و کاربران سازمانی قرار می‌داد، ویژگی‌های و قابلیت‌های جدیدی را نیز برای اولین‌بار در این صنعت معرفی می‌کند.

تنها باری که سامسونگ از روند مرسوم در نام‌گذاری محصولات خود پیروی نکرد، زمانی بود که از نوت ۵ به سراغ نوت ۷ رفت و تقریبا همه علت این کار را می‌دانند. اکنون هم انتظار می‌رود که کره‌ای‌ها نام محصول بعدی خود را گلکسی نوت ۱۰ بگذارند. تصاویری که از این محصول فاش شده است نشان می‌دهد که یک گوشی بزرگ‌تر هم در کار است که احتمالا آن را نوت ۱۰ پلاس خواهند نامید. این نام در عکس تبلیغاتی که در توییتر ایوان بلاس (Evan Blass) منتشر شده است هم به چشم می‌خورد. تا پیش از آن برخی این گوشی را نوت ۱۰ پرو می‌نامیدند.

منبع :zoomit.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.