فصد خون غرب تهران
سئو
برزگران/a>
تبلیغات
طراحی سایت
خشکشویی
تاریخ امروزسه شنبه , ۲۹ خرداد ۱۴۰۳

روش های مختلف معرفی برند

روش های مختلف معرفی برند به وسیله سربرگ و پاکت نامه

معرفی شرکت یا خودتان در ارتباطات مستقیم بسیار مهم است، و این سخن به این معناست که سربرگ و پاکت نامه هایی که طراحی و چاپ می کنید بر تمامی مشتریان احتمالی شما تاثیرگذار خواهد بود. در این مقاله چند روش مختلف معرفی برند به وسیله سربرگ و پاکت نامه را مرور خواهیم کرد.

پاکت

۱٫    طراحی و چاپ سربرگ و پاکت نامه خلاقانه
شما می توانید سربرگ و پاکت نامه هایی خلاقانه طراحی کنید و از موسسات غیرانتفاعی درخواست که در این کار با شما سهیم شوند. پاکت نامه ای که طراحی و چاپ می کنید باید بقدری جذاب باشد که توجه مشتریان را جلب کند، تنها در این صورت اعتبار شرکت در نزد مشتریان و مخاطبان بیشتر خواهد شد.

۲٫    طراحی یک سربرگ تمام رنگی
شما بوسیله یک سربرگ تمام رنگی می توانید نسبت به بقیه متفاوت باشید، بسیاری از شرکت ها با این رویه توانسته اند که شهرت و معروفیت بسیار بیشتری را جلب کنند.

۳٫    سربرگ طلاکوب
طلاکوب کردن سربرگ باعث زیباشدن آن خواهد شد، و به همین دلیل برند و شرکت شما نیز حرفه ای به نظر رسیده و ارزش بسیاری زیادی را کسب خواهد کرد. باید حروف را به گونه ای طلاکوب کنید که زیبا و مهیج به نظر برسند.
پاکت
۴٫    طراحی و چاپ سربرگ با پس زمینه تصویری
هرگز فراموش نکنید که سادگی زیباست، سادگی باعث می شود که تا لوگو و برند شما بلافاصله تشخیص داده شود، شما با طراحی و چاپ یک سربرگ با پس زمینه تصویری به زیبایی آن خیلی زیاد کمک می کنید.

۵٫    سربرگی با حروف درشت و ضخیم
این چنین سربرگی به لحاظ بصری جذاب بوده و در تبلیغات نقش بسیار مهمی را ایفا می کند، یک پس زمینه زرد رنگ با نوارهای ضخیم باعث خواهد شد تا برند و لوگو شما خاص به نظر برسد.

پاکت

۶٫    ایجاد کنتراست رنگ در سربرگ
طراحی و چاپ پاکت نامه های سیاه رنگ یک پدیده جدیدی بوده و در کنتراست رنگی زیبا به نظر خواهد رسید، همه این عوامل دست به دست می دهند و در نهایت موجب می شوند که مشتریان به برند شما توجه کنند.

۷٫    پاکت نامه های مربع با لوگوی تصویری
شاید یک موکاپ به نظر برسد، ولی ایجاد و طراحی یک سربرگ مربع شکل نه تنها به جلب توجه مشتریان کمک می کند بلکه باعث خواهد شد که پاکت نامه شما نسبت به رقبا خاص به نظر برسد.
پاکت
۸٫    طراحی و چاپ سربرگ تمام رنگی کناربازشو
طراحی و چاپ یک سربرگ تمام رنگی کناربازشو باعث می شود که نسبت به بقیه خاص تر به نظر برسد. این چنین پاکت نامه هایی خاص بوده و مشتریان آنها را بخاطر خواهند سپرد.

۹٫    سربرگ های دایکات
شما با دایکات کردن سربرگ باعث می شود تا به یک سربرگ خاطره انگیز و بیادماندنی تبدیل شود.

۱۰٫    طراحی سربرگ حاشیه دار
زمانی که  سربرگ  شما حاشیه دار باشد در این صورت تمامی متون و حروف شما در داخل کادری قرار خواهند گرفت. این نوع طراحی باعث می شود که سربرگ خاص تری داشته باشید و در نهایت برند و محصولات شما یک ارتباط قوی باهم خواهند داشت.

 

 

اشتراک‌گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *