فصد خون غرب تهران
سئو
برزگران/a>
تبلیغات
طراحی سایت
خشکشویی
تاریخ امروزشنبه , ۲۳ تیر ۱۴۰۳

طراحی آیفون ۲۰۲۰ برمبنای آخرین آیفون زمان حیات استیو جابز

طبق شنیده های قبلی امشب اطلاعات جدید بدست آمده که می گوید اپل برای طراحی آیفون ۱۲ یا آیفون ۲۰۲۰ از آخرین آیفون ساخت استیو جابز الهام خواهد گرفت. این گوشی٬ آیفون ۴ است که از بدنه‌ی شیشه‌ای مستطیلی شکل بهره می‌برد. در ادامه با ترنجی همراه باشید تا درباره آن صحبت کنیم.

طراحی آیفون ۲۰۲۰

طراحی آیفون ۲۰۲۰

طراحی آیفون ۲۰۲۰

یکی از تحلیلگران شرکت اپل٬ پیش‌بینی می‌کند که آیفون های سال ۲۰۲۰ از فناوری ارتباطی ۵G پشتیبانی خواهند کرد. در واقع اولین آیفون‌های ۵G اپل سال آینده و پس از حل اختلاف بین دو شرکت اپل و کوالکام٬ وارد بازار می‌شوند. همچنین این افشاگر معتقد است که طراحی فریم فلزی این گوشی‌ها تغییر پیدا خواهد کرد و اپل از طراحی پیچیده‌تری برای این بخش استفاده خواهد کرد.

پیشنهاد ایمالز: Lenovo Z6 Pro 8/128GB فقط ۴,۱۰۰,۰۰۰ تومان

همچنین از یک روش جدید تزریق قالب با یاقوت کبود یا شیشه استفاده خواهد شد. از همه مهم‌تر٬ این افشاگر پیش‌بینی می‌کند که طراجی آیفون ۱۲ اپل شبیه به آیفون ۴ خواهد بود. این٬ آخرین رندرها و گزارش‌هایی که در مورد آیفون ۱۲ پرو دیده و شنیده بودیم را تایید می‌کند. لازم به ذکر است که آیفون ٬۴ آخرین آیفونی بود که استیو جابز٬ بنیانگذار و مدیرعامل فقید شرکت اپل آن را طراحی کرده بود.

اینطور به نظر می‌رسد که اپل می‌خواهد از طراحی ۹ سال پیش خودش برای آیفون‌های جدید استفاده کند. بر اساس گزارش‌ها٬ آیفون جدید همچنان از فریم میانی فلزی استفاده می‌کند. قاب جلویی و پشتی نیز از یک شیشه‌ی ۲/۲٫۵D بهره می‌برند. اما ظاهرا طراحی کلی دیوایس٬ همانند آیفون ۴ اپل مستطیلی‌شکل خواهد بود. چهار دوربین در پشت قاب نقش خواهد بست٬ یک نمایشگر SuperRetina XDR بدون بریدگی در قاب جلویی قرار دارد و همچنین گوشی از فناوری شارژ بیسیم معکوس بهره می‌برد.

پیشتر نیز در یک افشاگری٬ خبر عرضه‌ی یک آیفون ۵G جدید در سال گذشته را شنیده بودیم. این خانواده نه تنها از شبکه‌ی ۵G پشتیبانی می‌کنند٬ بلکه از یک فریم فلزی میانی پیشرفت کرده استفاده می‌کند و البته قیمت آن نیز افزایش پیدا خواهد کرد. بنابراین آیفون بعدی اپل ارزان قیمت نخواهد بود. آیفون XR حدود ۷۹۹ دلار قیمت دارد و آیفون ۱۱ نیز با قیمت ۶۹۹ دلار عرضه می‌شود. حال اینکه آیفون ۱۲ چه قیمتی خواهد داشت٬ سوالیست که زمان به آن پاسخ خواهد داد.

اشتراک‌گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *