سئو
برزگران
تبلیغات
طراحی سایت
تاریخ امروزشنبه , ۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۰

بازیگران حاضر در ریبوت فیلم Suicide Squad

جیمز گان که به تازگی کارگردانی ریبوت فیلم Suicide Squad را بر عهده گرفته، نام افراد حاضر در این فیلم را آشکار کرده است.

با اینکه در ظاهر فیلم جوخه انتحار پس از عرضه در سال ۲۰۱۶ به نتایج امیدوار کننده ای دست یافته است، اما بررسی ها و نقدهای متعدد، خلاف این امر را نشان می دهند. به همین خاطر، خبر ریبوت این فیلم توسط جیمز گان، هیجان بسیاری را در بین منتقدین به وجود آورده است.

توییتی که به تازگی توسط جیمز گان منتشر شده، نام بازیگران احتمالی در فیلم Suicide Squad را آشکار کرده است. این هنرمندان در قسمت قبلی فیلم جوخه انتحار نیز بازی کرده اند که از جمله آن ها می توان به یوئل کینامان در نقش ریک فلگ، جای کورتنی در نقش کاپتان بومرنگ، مارگو رابی در نقش هارلی کویین، و وایولا دیویس در نقش آماندا والر اشاره کرد.

البته با توجه به تصمیم قطعی گان برای ریبوت کامل فیلم Suicide Squad، مشخص نیست که آیا این بازیگران مجددا در نقش نخست خود در فیلم قبلی ظاهر می شوند یا خیر. به هر حال اسامی برجسته دیگری به این فیلم نسبت داده شده اند که شامل جان سینا، ناتان فیلیون و ادریس البا می شود. شایعات حاکی از آن هستند که ادریس البا قرار است در نقش دیدشات (با بازیگری قبلی ویل اسمیت) ایفای نقش کند. همچنین اخبار پراکنده دیگر به این موضوع اشاره دارند که برخی شخصیت های کمیک DC مثل Polka-dot ،King Shark و peacemaker نیز در فیلم جدید جوخه انتحار حضور خواهند داشت.

شاید برایتان جالب باشد:  مروری بر مهم‌ ترین اخبار فناوری ایران در هفته گذشته
جوخه انتحار

گان همچنین در توییت خود بارها از افراد خواسته تا درباره این خبر زیاد هیجان زده نشوند. پس به نظر می رسد که تمام کاراکترها نمی توانند به نقش آفرینی در جوخه انتحار ادامه دهند. در حال حاضر تاریخ اکران فیلم Suicide Squad به سال ۲۰۲۱ موکول شده است. با توجه به کارگردانی خوب جیمز گان در سری فیلم های نگهبانان کهکشان، می توان انتظار داشت که فیلم Suicide Squad نیز موفقیت های بسیاری را به دست آورد.

اشتراک‌گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *