سئو
برزگران
تبلیغات
طراحی سایت
تاریخ امروزشنبه , ۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۰

خصوصیات طراحان سریع و کارآمد

طراحان همیشه برای انجام کارهای خود با کمی وقت مواجه اند. بسیاری از صاحبان مشاغل آزاد از کم بودن زمان برای انجام کار مشتریان خود گلایه می کنند. به همین خاطر، این چنین افرادی همیشه به دنبال راه حل هایی هستند که کارها را سریع تر انجام داده و کارامدی خود را به مشتریان نشان دهند.

باید همیشه برای انجام کارها ، راه حل هایی داشته باشید. باید بتوانید با مدیریت زمان، کارها را به نحو احسن انجام دهید و به گونه ای رفتار نمایید که همیشه کارامد بوده و این خصوصیات هرگز نباید دچار فراز و نشیب شود، بلکه باید ثابت و همیشگی باشد. باید از کلیه ابزارهای خود به نحو احسن استفاده نمایید و باید پروسه انجام کار همیشه باید از مدت زمان تعیین شده جلو باشد. در این مقاله راجع به این قضیه چند روش را پیشنهاد می دهیم که لازم است بدان ها دقت فرمایید.

ایجاد میانبرهای نرم افزاری

طراحان باید همیشه از جدیدترین پیشرفت های نرم افزاری و سخت افزاری باخبر باشند ، حداقل باید در مورد نرم افزارهایی که از آنها استفاده می کنند این سخن کاملا” درست است. همیشه باید از نرم افزارهای بروز استفاده نمایید.

باید در خیلی از مواقع قسمت های یکسان را کپی کنید تا بدین ترتیب در زمان خود صرفه جویی نمایید، باید با ایجاد میانبرهای کلیدی بتوانید کارهای خود را هرچه سریع تر به پیش ببرید، بدین ترتیب متوجه خواهید که کارهای شما زودتر از موعد مقرر خاتمه می یابد و نباید نسبت به ضرب العجل نگران باشید.

همیشه از نکات آموزشی وب سایت های استفاده نمایید. ویدیوهای آموزشی بهترین منبع برای آموزش و اطلاع از نرم افزارهای بروز است. بهتر است که در همان ابتدا به پروژه یک نگاه کلی بیندازید و نکات متفاوت آنرا یادداشت کنید تا با این روش بتوانید کارها را هرچه سریع تر انجام دهید. آشنایی با وب سایت های مرتبط با حرفه شما، به تسریع کارها، کمک شایانی می کند.

تمرکز و عدم حواس پرتی

به طور یقین هر صاحب کسب و کاری آزاد، نقاط ضعفی دارد که مانع انجام کار به نحو احسن می شود. هرگونه حواس پرتی شما را از مسیر انجام کار دور نگه می دارد. تمرکز یکی از مهم ترین عوامل موفقیت صاحبان مشاغل آزاد است. کارهای متفرقه ، شبکه های اجتماعی ، رسیدگی به امور خانه و خانواده ، حواس شما را پرت می کند و مانع انجام کار به نحو احسن می شود. پس همیشه با حواس جمع و متمرکز ، کارها را انجام دهید.

با دو روش زیر می توانید کارهای خود را به نحو احسن انجام دهید:

برای خود یک فضای کاری قائل شوید. فرقی نمی کند که در کجا کار می کنید ، اگر خانه خود را به یک محل کار تبدیل کرده اید، یا با همکار خود محلی را کرایه کرده اید و در آنجا مشغول به کار هستید، پس حتما” میزی دارید ، بنابراین دیگران نیز این فضای کاری شما را نیز تشخیص داده و به همین دلیل نباید در حین انجام کار مزاحم شما شوند.در محل کار خود نیز می توانید اوقات کاری خود را مشخص کنید تا مشتریان در همان ساعات با شما در ارتباط باشند.

همیشه سروقت در محل کار خود حاضر شوید. زمانی که این چنین رفتار کنید مطمئن باشید که می توانید به همه کارهای خود برسید.همیشه کار خود را در فواصل زمانی مشخصی انجام دهید، با مشخص کردن فواصل زمانی، می توانید کارها را با سرعت و دقت بیشتر انجام دهید. در هر حال باید با هر روشی که به نظرتان می رسد کارایی خود را افزایش دهید ولی، متوجه باشید که کارایی به مرور زمان و در حین انجام کار کاهش می یابد.

موکاپ و ابزارها

ابزارها به مرور زمان ، کارایی خود را از دست می دهند ، طراحان باید متناسب با پروژه ، ابزارهای جدیدی خریداری نمایند.می توانید با ابزارهای گوناگونی ، پروژه های خود را انجام دهید. برخی از نرم افزارها رایگان بوده و برخی دیگر اعتباری هستند، با این منابع می توانید به سرعت کارهای خود را انجام دهید.

توجه داشته باشید که با ابزارهای گوناگونی می توانید ، نحوه انجام کار را به مشتریان خود نشان دهید، تا آنها نیز نسبت به انجام کار ، تصور بصری داشته باشند. همیشه باید بروزترین نرم افزارها و سخت افزارها را خریداری کنید تا پروژه ها را سریع تر و بهتر انجام دهید.

برای اینکه کارها را باکیفیت انجام دهید لازم است که ابزارهای باکیفیتی داشته باشید. ابزارهای بی کیفیت باعث خواهد شد تا از کیفیت کارها کاسته شود. در نهایت پیشنهاد ما به شما این است که می توانید براساس مدت زمان قرار داده شده در اختیار شما، ابزارهای خود را خریداری کنید.

مشاوره

گاهی اوقات لازم است که فرمول انجام کار را خیلی سریع تدوین کنید. بهتر است که با مشتریان خود راجع به نظرات و روش های خود جلسه ای داشته باشید و در نهایت با مشورت آنها، کارها را انجام دهید.بهتر است که در ذهن خود یک تصور ذهنی نسبت به انجام کار ایجاد نموده و بعدا” کارها را انجام دهید.

همیشه از کارهای قبلی خود یا دیگران نمونه هایی را داشته باشید تا بتوانید کارهای در حال انجام خود را با آنها مقایسه کنید. در همین رابطه می توانید از شبکه های اجتماعی، مجلات و منابع دیگری هم استفاده کنید. هرگز کارها را به روزهای بعدی موکول نکنید. بهتر است که با پیش فرضی کارها را شروع کنید. مشاوره، را هرگز فراموش نکنید.

منبع: hamchap.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *